32 623 13 75 sekretariat@diabet.com.pl

Księga Gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Dziękujemy za odwiedziny naszej strony, jednocześnie zachęcamy do pozostawiania komentarzy.
6 wpisów.
Anna Anna napisał/a 24 czerwca 2021 o 21:52
Panie pielegniarki w gabinecie zabiegowym bardzo serdeczne i uśmiechnięte. Zawsze służą radą i pomocą. Oby więcej takich pielęgniarek. Do nich przychodzić na zastrzyki to czysta przyjemność.
Marcin Marcin napisał/a 3 maja 2021 o 13:52
Świetni lekarze. Nie ma się do czego przyczepić. Szybka diagnoza i skuteczne leczenie jest w tym najważniejsze. Do tego sprawna rejestracja na wizyty. Nic wiece nie potrzeba. Dzięki.
Zenobia Zenobia z Chrzanów napisał/a 3 stycznia 2017 o 19:51
Jestem zachwycona Panią dr. Katarzyną Dygdoń-Niechwiej(okulista).Jest wspaniałym,pomocnym,bardzodobrze zorganizowanym, cudownym lekarzem i do tego fachowcem. Nie boję się zapytać o mój stan zdrowia czy dręczący problem. Zawsze udzieli fachowej i czytelnej odpowiedzi-bo Pani Doktor zna się na tym co robi i nie boi się żadnych pytań.Bardzo się cieszę,że spotkałam Panią Doktor.Szkoda tylko, że takich "ludzkich" lekarzy jest jak na lekarstwo. Bardzo dziękuję i polecam.
Anna Halbina Anna Halbina z Trzaebinia napisał/a 12 grudnia 2016 o 07:48
serdeczne podziekowania dla pani doktor Moniki Kocot która prowadziła moja druga ciąże za fachowe ppodejście do pacjentki i dodra opieke. pazdrawiam
Eliza Eliza napisał/a 28 października 2016 o 19:15
Z czystym sumieniem polecam dr Kubarycz-Hoszowską (ginekolog) i dr Tomsia (dermatolog).Obie bardzo profesjonalnie i życzliwie podchodzą do pacjenta. Bardzo ciężko było mi znaleźć lekarzy, którzy spełnią moje oczekiwania a przy tym nie będą mi wciskać bezsensownie leków. Polecam i pozdrawiam obie Panie.
Magdalena Magdalena z Jaworzno napisał/a 26 października 2016 o 11:22
Serdeczne podziękowanie dla Pani Doktor Moniki KOCOT (ginekolog) za profesjonalizm, troskliwą opiekę i życzliwe podejście do pacjenta. Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych =)